Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Доля безвізового режиму для України вирішуватиметься на засіданні ВР

Доля безвізового режиму для України вирішуватиметься на засіданні ВР
54391 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Ще 10 листопада голова представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі переконливо заявив, що протягом тижня 100-відсотково знатиме, чи буде державі наданий безвізовий режим і ратифікації Україна-ЄС чи ні. Термін збігає, проте обіцяної відповіді так і не має.

     Тож Верховна Рада вирішила надавити на представників Європейського Союзу та все ж отримати довгоочікуваний безвізовий статус. Сьогодні на порядку денному - проект постанови №5394-Д "Про звернення Верховної Ради України до урядів держав-членів Європейського Союзу,     Європейського парламенту та Ради Європейського Союзу щодо запровадження безвізового режиму для громадян України".

     Окрім цього ВР планує розглянути чимало двосторонніх міжнародних угод. Зокрема, питання роботи українських громадян в Ізраїлі, урегулювання систему подвійного оподаткування між Кіпром та Україною, узгодження співпраці у кримінальних справах з Шрі-Ланкою тощо.

     Не без уваги цього разу залишаться теми про домашнє насильство над жінкою та маніпуляція спортивними змаганнями.

     Додатково на засіданні Ради мають розглянути й донецькі питання, а саме: зміну та встановлення меж між містом Горлівка та Бахмутським районом, що на Донеччині, й зміни адміністративно-територіального устрою цієї області.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення