Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

105 мільйонів євро малому бізнесу: чергова допомога від Євросоюзу

105 мільйонів євро малому бізнесу: чергова допомога від Євросоюзу
208222 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ольга Стефанішина уклала договори з Європейською комісією про фінансову допомогу, спрямовану на підтримку малого бізнесу, впровадження реформ і ліквідацію результатів пандемії covid-19. Загальна сума траншу - 105 мільйонів євро.

Віце-премʼєр міністр зазначає: «Допомога від Європейського Союзу спрямовуватиметься на декілька напрямів – від посилення можливостей органів влади та надання експертних консультацій щодо проведення реформ, до інвестування у малі фермерські господарства та інноваційні гранти для розвитку малих та середніх підприємств.»
Шістдесят мільйонів валюти передбачено для Програми технічного співробітництва 2020 року – міністерства України матимуть підтримку експертів, як у розробці, так і у впровадженні реформ.
Двадцять пʼять - призначається для реалізації Програми підтримки ЄС з удосконалення сільського господарства та фермерських підприємств в Україні. Такі установи зможуть отримати гроші та навчання для збільшення кваліфікації заради росту виробництва. Також отримають можливості для купівлі землі.
Двадцять мільйонів мільйонів виділяється для Програми «EU4BUSINESS: Підтримка малих та середніх підприємств (МСП) в Україні». Головна мета: надання інвестицій для нових проектів розвитку малого та середнього бізнесу.

Теги: Інформаційне агентство

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення