Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Відомі причини залежності Чорноморського регіону від імпорту нафти і газу

Відомі причини залежності Чорноморського регіону від імпорту нафти і газу
54341 ПЕРЕГЛЯДІВ

У першу чергу висока залежність країн регіону від імпорту нафти і газу виникає через монопольні поставки природного газу з РФ.
На цьому було наголошено під час онлайн-круглого столу на тему: «Виклики і загрози Чорноморського регіону» керівником енергетичних програм Центру глобалістики «Стратегія ХХІ» Ігорем Стукаленко.
«Залежність країн регіону від імпорту нафти і газу залишається високою наразі. В першу чергу, через монопольні поставки природного газу з Російською Федерацією. Росія продовжує багаторічні намагання виключити Україну з ланцюга поставок газу в ЄС. В арсеналі – ті самі методи: будівництво геополітично-вмотивованої газотранспортної інфраструктури, ігнорування європейського енергетичного законодавства, провокування газових криз з намаганням перекласти відповідальність», - повідомив Стукаленко.
Також експерт нагадав, що з першого січня було запущено черговий російський обхідний проєкт – «Турецький потік». Але виключно поставки газу по Турецькому потоку становлять для країн Південної Європи великі ризики.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,газ,Російська Федерація
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео