Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Україна вийшла ще з однієї з угод СНД: тепер щодо наукової співпраці прикордонників

Україна вийшла ще з однієї з угод СНД: тепер щодо наукової співпраці прикордонників
192747 ПЕРЕГЛЯДІВ

Україна досі офіційно співпрацювала із прикордонниками інших держав СНД, у тому числі із Росією. Відтепер ця «співпраця» припинена
Україна більше не сторона Угоди про співробітництво прикордонних військ держав-учасниць СНД з питань науково-дослідної діяльності. Цей вихід погодив сьогодні, 5 серпня, Кабінет Міністрів України.
Цю угоду підписали держави-члени та держави-спостерігачі організації, що об'єднувала більшість колишніх держав СРСР ще 12 квітня 1996 року в Москві.
В Уряді зазначають, що таке рішення було прийнято з огляду на збройну агресію Росії щодо України, що також залучена до цієї угоди, а також те, що Україна не брала активної участі в імплементації даної угоди, не приєднувалася до інших угод, пов’язаних із розвитком прикордонних служб країн СНД та брала участь у спільних нарадах прикордонників виключно у якості спостерігача.
Це вже не перший вихід з угод, пов’язаних із СНД. Раніше Україна вийшла з угод, що стосувалися гуманітарної співпраці держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав, а також з Угоди, що сформувала колективний орган співпраці керівників підрозділів фінансової розвідки держав-учасниць СНД.
Окрім цього, Кабінет Міністрів України планує сьогодні розглянути та внести до Верховної Ради ряд законопроектів.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,СНД, Кабінет Міністрів України
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео