Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

В Білорусь без закордонного паспорта ні ногою!

В Білорусь без закордонного паспорта ні ногою!
18557 ПЕРЕГЛЯДІВ

Із 1 вересня держприкордонкомітет Білорусі заявив, що лише ті українці, які мають закордонні паспорти, зможуть перетинати кордон. Натомість запрацює новий порядок виїзду, що зможе дозволити покращити захист українських громадян за кордоном. Адже у разі втрати внутрішнього паспорта за кордоном, ідентифікація громадян України закордонними установами є досить тривалою та складною.
Крім цього, прикордонники прогнозують істотне зменшення часу для проходження прикордонного контролю через те, що інформація із закордонних паспортів зчитується автоматичними рідерами.

Зазначається, що громадяни України, які прямують у Білорусь з внутрішніми паспортами, а також з ID-картами, не будуть пропущені через держкордон.
Це означає , що тоді ж , 1 вересня , виключать паспорт громадянина України (внутрішній паспорт) з переліку документів для в'їзду, виїзду, прямування транзитом і перебування на території Білорусі.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Білорусь,Держприкордонслужба
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео