Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Мерилін Менсон потерпає від звинувачень – у його будинку проводять обшуки

Мерилін Менсон потерпає від звинувачень – у його будинку проводять обшуки
307524 ПЕРЕГЛЯДІВ

Скандал довкола Менсона навіть і не думає затихати. Шок-рокера звинувачують у психологічному аб'юзі та сексуальному насиллі. І дійшло вже до того, що проводяться обшуки у його помешканні.

Мерилін Менсон (справжнє ім'я якого Браян Г'ю Ворнер) – це американський рок-музикант, художник, фотограф, а також засновник і фронтмен однойменного гурту. Таке ім'я він обрав як поєднання краси та потворності – імені Мерилін Монро, однієї з культових особистостей 1950-х років, та прізвища Чарльза Менсона – злочинця, що був серійним вбивцею в 1960-х. Він та його гурт відомий тим, що музика та шоу дивують, а інколи навіть лякають. Його називають шок-рокером, адже все, від образу й до манери поведінки може шокувати. Проте насправді у своїй творчості він підіймає проблеми, на які багато хто закриває очі. Так, наприклад, його намагалися звинуватити навіть в нападі в Колумбайні, а він у відповідь на це випустив трек, де буквально посилається на трагедію – "The Nobodies".

Окрім цього Менсон відомий також і тим, що зустрічався з великою кількістю жінок. Він кілька разів був заручений, його першою дружиною була всесвітньо відома фотомодель та артистка бурлеску Діта фон Тіз. Наразі він знову одружений, тепер на фотографині Ліндсі Юсич. І, можливо, саме те, що чоловік мав стільки зв'язків і зіграло з ним злий жарт.

На початку 2021, у лютому Еван Рейчел Вуд звинуватила його в насиллі, при чому здебільшого в соціальних мережах. Після неї ще кілька жінок зробили такі самі заяви. Це потягнуло за собою виключення його з серіалу, де він знімався, припинення роботи над ще одним, а також відмову в роботі з артистом крайнього його лейблу – Loma Vista Recordings.

Менсон намагався захищатися. Він не приховує, що його життя завжди було приводом для обговорень. Проте він впевнений, що це спроба перекрутити реальність. Але особливо його слова не покращили ситуацію, адже вже скоро одна з акторок подала позов до Федерального окружного суду США, де запросила відшкодування моральної шкоди. Що цікаво, вона це зробила після того, як Менсон не задовольнив її фінансові вимоги. І саме після цього хвилю обвинувачень, що піднялася, вже стало не зупинити.

А нещодавно стало відомо, що у будинку співака було проведено обшуки. Менсона вдома не було. Але поліція знайшла та вилучила засоби збереження даних, які будуть обстежувати.

Наразі в суді проти Менсона вже три позови. Обвинувачення не зупиняються, проте їх правдивість ще потрібно перевіряти. Відомо одне – ця ситуація дуже сильно вдарила по кар'єрі музиканта. І не виключено, що далі все може тільки погіршитися.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео