Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Майлі Сайрус випустила нову пісню, яка може стати гімном сильних незалежних жінок

Майлі Сайрус випустила нову пісню, яка може стати гімном сильних незалежних жінок
431095 ПЕРЕГЛЯДІВ

Зазвичай кажуть, що жінки обожнюють квіти та всілякі подарунки. Деяких навіть називають через це корисливими або продажними. Справді, квіти – то приємно, отримати навіть букет польових квітів, зібраний власноруч – це чудово, адже так людина проявляє свої почуття та емоції. Але нерідко чоловіки при розставанні починають спекулювати на цю тему і звинувачувати в тому, що було витрачено купу грошей на них. Але Майлі Сайрус у новій пісні каже: "Я можу сама собі купити квіти. Я можу любити себе більше, ніж ти мене любив". І ці рядки можуть стати маніфестом для дівчат.

Багато хто з нас підлітковому віці дивився такий серіал, як "Ханна Монтана". Молодіжний музичний комедійний серіал 5 років виходив на екрани в Америці, поступово опинившись і на телебаченні в інших країнах світу. Не оминула любов до цього серіалу і Україну, адже свого часу він транслювався по Новому Каналу. Звідси більшість із нас й познайомилися із досить талановитою акторкою та чудовою співачкою Майлі Сайрус, яка має досить сильний голос та незвичайний тембр. Але такою вона була далеко не завжди.

Дівчина народилася у сім'ї кантрі-співака, а за хрещену матір має Доллі Партон. І маючи досить відому рідню, що займається музикою, Майлі й сама очікувано пішла у творчість, адже голос у дитини був від природи досить потужним. Але можливо для когось із сім'ї неочікувано, але вона вирішила окрім музики піти і в акторську майстерність, маючи перед собою приклад батька, що знімався у серіалах. Коли дівчинці було 8 років – вона прямо таки загорілася цією ідеєю, укріпивши її після відвідання одного з мюзиклів. І справді, вже скоро почала займатися акторством, відвідуючи курси у Торонто. І хоч їй давали ролі, здебільшого вони були другорядними. Та роль Ханни Монтани зробила її всесвітньо відомою. І фактично саме ця роль дала їй змогу розпочати успішну музичну кар'єру.

Дівчина у 2007 році підписала контракт з одним із лейблів – "Hollywood Records", першочергово працюючи там саме над альбомами саундтреків до серіалу "Ханна Монтана". Разом з ними вона навіть влаштувала свій перший концертний тур, будучи у віці всього лише 15-16 років. Далі, в 2008 році, було випущено справді перший повноцінний альбом, що мав успіх у слухачів.  І далі музична кар'єра дівчини йшла тільки вгору. Вона навіть потрапила до десятки найвідоміших та найбагатших підлітків у віці з 8 до 16 років за версією Forbes.  Але постійно бути радісною дівчинкою-підлітком вона не хотіла, тому поступово її образ почав трансформуватися.

Дісней, на базі якого і виходив серіал "Ханна Монтана", відомий тим, що виконавці та актори, що потрапляють туди, потім мають досить велику кількість заборон та вимог. І Майлі фактично стала однією з перших, хто порушила все це та поступово кардинально змінилася. Спочатку працював епатаж, адже дійсно, у 2013-2014 роках дівчину знали за її вихідки та музичне відео на пісню "Wrecking Ball", де вона фактично знімалася без одягу. Але поступово, з дорослішанням, Сайрус змінила як свій зовнішній вигляд, так і сенс тієї музики, яку створює. Це дало їй змогу навіть стати наймолодшою співачкою, що коли-небудь була наставницею у американському "Голосі", адже маючи за спиною такий величезний досвід, вона справді може допомогти тим, хто тільки починає.

Творчість Майлі Сайрус є досить успішною, багато її пісень стали відомими та популярними. І новий трек, на який було випущено музичне відео, також потенційно може стати не просто популярним, а й справжнім маніфестом для жінок. Пісня вже отримала велику популярність у Інстаграмі та Тік-Тоці, там вона завірусилася. І це не дивно, адже рядки цього треку відгукуються багато для кого. Розрив стосунків – це справа неприємна, але досить звична, і пошук себе після цього може бути інколи болючим. І пісня "Flowers" саме про це. З лірики треку добре відчутно, що він саме про розрив Сайрус із її колишнім чоловіком, але у той же час про те, що вона сильна та самодостатня, вона може з цим впоратися та зробити себе щасливою сама.

Пісня, що увійде до майбутнього альбому, доступна на всіх стримінгових майданчиках. Кліп на неї можна переглянути на відео-хостингу YouTube.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео