Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Анджеліна Джолі обговорює з дітьми провокативні теми

Анджеліна Джолі обговорює з дітьми провокативні теми
223479 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відома голлівудська актриса Анджеліна Джолі зізналася, що проводить відверті бесіди зі своїми дітьми. Зірка протягом багатьох років активно бореться зі зниженням рівня насильства у світі, тому вважає за потрібне долучати до цієї проблеми і своїх нащадків.

Володарка «Оскару» та відомий громадський діяч Анджеліна Джолі розповіла про власну позицію стосовно боротьби з насильством, а також поділилася досвідом виховання дітей. Актриса, яка водночас є послом доброї волі ООН, у своєму останньому інтерв’ю закликала всіх людей підтримувати жертв насилля. Джолі сама подає приклад: з власними дітьми вона відверто розмовляє на ці незручні теми, виховуючи в них не лише співчуття до постраждалих, але й звичку ставитися з повагою до протилежної статі.

При цьому, за словами актриси, на теми насилля і сексуального виховання вона говорить не лише з дочками, але й з синами. Джолі пояснює, що проблема насилля – не лише жіноча. Щоб її назавжди вирішити, мають докласти сили і жінки, і чоловіки. Ще раніше, виступаючи на кінофестивалі PSVI Film Festival, актриса акцентувала на необхідності підвищення рівня знань людей стосовно сексуального насилля у країнах, де відбуваються збройні конфлікти.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення