Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Джекі Чан розповів шокуючі подробиці свого життя

Джекі Чан розповів шокуючі подробиці свого життя
251252 ПЕРЕГЛЯДІВ

Легендарний актор бойовиків Джекі Чан поділився цікавими спогадами з особистого життя. У своїх мемуарах він зізнався у численних зрадах дружині, а також розповів про недоліки власного характеру.

Відомий голлівудський та китайський актор Джекі Чан, відомий ролями у комедійних бойовиках, випустив власну книжку мемуарів. Згідно його спогадам про молоді роки, актор і режисер має складний характер і насичене особисте життя. Про це зірка поділилася у власних мемуарах. Чан розповів, що у минулому часто мав гучні сварки з дружиною, нерідко піднімав руку на неї та сина. Джекі Чан повідомив, що у перші роки спільного життя не повідомляв дружині про власні доходи і протягом багатьох років мав коханку.

Одна з речей, у якій актор зізнався лише зараз – його численні любовні зв’язки, у тому числі з жінками легкої поведінки. Серед важливих спогадів зірки бойовиків – його згубні пристрасті. Головна з них – схильність до пияцтва. Через відсутність впевненості у собі у ранньому віці актор мав надмірну любов до дорогих подарунків та елітних автомобілів.

Підсумовуючи свою розповідь, відомий актор робить висновок, що всі його колишні вчинки були продиктовані невпевненістю в собі та моральною незрілістю.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення