Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Києві скоїли напад на відомого музиканта

У Києві скоїли напад на відомого музиканта
251299 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Києві від нападу невідомих постраждав музикант Михайло Хома, відомий як Dzidzio. Сталося це у п’ятницю 28 грудня у Подільському районі. Співробітники поліції одразу розпочали пошуки зловмисників.

28 грудня у столиці жертвою нападу став Михайло Хома, який має сценічний псевдонім Dzidzio. Зловмисники, особи яких поки не встановлені, напали на музиканта у Подільському районі біля радіокомпанії «Тауер», що знаходиться на вулиці Хвойки.

На місце пригоди одразу приїхали медики і поліція. Співробітники правоохоронних органів установили, що зловмисники поїхали з місця злочину на двох автомобілях, марки і номерні знаки вже відомі. Наразі тривають пошуки злочинців, слідчі дії перебувають в активній стадії.

Що ж до стану самого Dzidzio, медики визначили його як стабільний і не передбачають небезпеки для здоров’я музиканта. Сам Михайло прокоментував подію. Він зізнався, що зараз хоче на власному прикладі довести, що в Україні діють закон і правосуддя, тому винні мають бути знайдені і покарані. Мотиви, за якими на співака могли напасти, він не повідомляє. Однак він розповів, що нападом керував рейдер, особа якого відома Михайлу.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення