Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Талант Тіни Кароль відмітили на міжнародному кінофестивалі

Талант Тіни Кароль відмітили на міжнародному кінофестивалі
251606 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відома поп-зірка Тіна Кароль отримала визнання у новій для себе галузі – її відмітили нагородою як найкращу актрису. Співачку визнали найкращою актрисою на міжнародному кінофестивалі SFAAF. Саме там був представлений фільм «Колишні» за участю української виконавиці.

Українська поп-співачка Тіна Кароль проявила свій талант ще в одній галузі. Зірка отримала нагороду як найкраща виконавиця головної жіночої ролі у короткометражній художній картині «Колишні». Таке визнання вона отримала на міжнародному кінофестивалі SFAAF, де фільм увійшов до конкурсної програми.

Короткометражна картина розповідає історію дівчини, яка страждає від втручання у її життя привидів її колишніх коханих. Саме ця роль і дісталася відомій співачці, яка постала у стрічці у незвичному для себе образі. На цьому ж фестивалі картина перемогла у номінації «Найкращий фантастичний короткометражний фільм». Радісну новину повідомила сама Тіна Кароль на своїй сторінці у соціальній мережі, висловивши привітання всій творчій групі, яка створила картину.

 

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення