Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Українці не голосуватимуть на Євробаченні-2019

Українці не голосуватимуть на Євробаченні-2019
168354 ПЕРЕГЛЯДІВ

Українці не зможуть вплинути на результати Євробачення-2019, оскільки наша країна не братиме участі у конкурсі. Таку новину повідомили у делегації Євробачення від України. Тим не менше на державних телеканалах транслюватиметься шоу, тож усі бажаючі зможуть спостерігати і вболівати.

Співачка Maruv, обрана як учасниця на Євробачення від України, не підписала необхідний для конкурсу контракт, тому не зможе представляти країну на міжнародному співочому шоу. Угоду з НСТУ запропонували підписати іншим учасникам, які у національному відборі посіли друге і третє місця. Однак музиканти відмовилися від цієї можливості, тож Україна не боротиметься за перемогу у конкурсі.

Зважаючи на те, що наша країна не представить власного учасника, українці не матимуть права голосувати за інших конкурсантів. Однак національне телебачення транслюватиме шоу, тому всі бажаючі побачать Євробачення у прямому ефірі.

У Національній суспільній телерадіокомпанії заявили про свою вину у провалі участі України у Євробаченні-2019. Крім того, стало відомо, Україна може не потрапити на музичний конкурс і наступного року – за умови, якщо у ньому переможе представник з Росії. Як відомо, у процесі підписання контракту, необхідного для участі у Євробаченні, Maruv не погодилася пристати на деякі умови договору. Вона назвала їх кабальними і відмовилася від участі у міжнародному конкурсі.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення