Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

​Олексій Потапенко та Настя Каменських таємно розписалися

​Олексій Потапенко та Настя Каменських таємно розписалися
193233 ПЕРЕГЛЯДІВ

Зірки спровокували чутки спільним знімком і підписом до нього. Чутки про те, що продюсера та виконавця Олексія Потапенка та Настю Каменських пов’язує набагато більше, ніж сценічна діяльність, ходять уже давно. Олії у вогонь підлило недавнє спільне фото зірок, на якому Настя продемонструвала обручку на безіменному пальці.

Давно не секрет, що Потап і Настя разом з колегами і друзями проводять відпустку в США. Вони вже не раз публікували спільні яскраві знімки з відпочинку на пляжі та в готелі.

Днями на своїй сторінці в Instagram репер Потап оприлюднив фото, яке багато хто сприйняв як натяк на те, що відбулося таємне весілля Потапенка з його колишньою колегою по дуету.

Під фотографією розгорнулися бурхливі обговорення. Багато шанувальників впевнені, що артисти вже давно одружені. Одна користувачка навіть стверджує, що її подруга була на зоряному весіллі.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення