Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

​Регіна Тодоренко розповіла що робота в проекті "ОРЕЛ І РЕШКА" обходиться ведучим, ризиком здоров'я

​Регіна Тодоренко розповіла що робота в проекті "ОРЕЛ І РЕШКА" обходиться ведучим, ризиком здоров'я
28046 ПЕРЕГЛЯДІВ

Колишня ведуча телевізійного проекту "ОРЕЛ і РЕШКА", Регіна Тодоренко, розкрила власні секрети життя після зйомок в подорожах світом. Вона зізналась, що після того як поверталася до України їй доводилося жити без сну до 50 годин.

У Києві в найближчий час відбудеться церемонія нагородження найвродливіших жінок шоу-бізнесу за версією журналу Viva, й Тодоренко виявилась одною з запрошених гостей. Відразу після того,як Регіна Тодоренко припинила вести телепередачу «ОРЕЛ і РЕШКА», ритм її життя анітрохи не змінився. Дівчина все ще так само подорожує, недосипає по декілька днів з-за навантажень в роботі. Але самого виконання справ Тодоренко не помічає, тому що її робота, стала для неї справжнім хоббі.

У своєму власному блозі, телеведуча розповідає : "Дорога котра була моєю домівкою, так і залишилась нею. Моя прописка - ВАЛІЗА. За весь час моїх подорожей в рамках проекту назбиралося дуже велика купа справ поза ним. Тому зараз потрібно працювати щодня й щоночі 24/7".

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення