Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Гран-прі Мексики підкорилося Льюісу Хемілтону

Гран-прі Мексики підкорилося Льюісу Хемілтону
54902 ПЕРЕГЛЯДІВ

І знову легендарний британський гонщик Льюіс Хемілтон тріумфально завершує чергове Гран-прі «Формули-1» поточного сезону. Цього разу пілот «Mercedes» отримав перемогу у спекотній Мексиці, поповнивши перелік власних нагород загальним 51-им тріумфом у кар'єрі та вже восьмою перемогою у сезоні 2016-го року. Варто відзначити, що на сорок професійних перемог наразі більше тільки у культового Міхаеля Шумахера.

Незважаючи на вже друге поспіль перше місце у Гран-прі «Формули-1», лідером загальнокомандного заїзду поки що залишається німецький гонщик та, за сумісництвом, напарник Льюіса Хемілтона Ніко Росберг, котрий наразі випереджає британця лише на 19 пунктів. Важливо додати, що з 11-го по 13-те листопада пілоти перемістяться до Бразилії, де проходитиме передостанній етап автоперегонів. Фінал Чемпіонату «Формули-1» очікується наприкінці цього місяця в Об'єднаних Арабських Еміратах.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення