Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Перша перемога СБК «Львів» у 2019 році

Перша перемога СБК «Львів» у 2019 році
196090 ПЕРЕГЛЯДІВ

8 січня у Києві баскетболістки СБК «Львів», у складі якого чимало студенток Львівського державного університету фізичної культури, а наставник команди Ірина Кленіна є старшим викладачем кафедри спортивних та рекреаційних ігор нашого вишу, здобули переконливу перемогу в першому матчі чвертьфіналу Кубка України над представником вищої ліги, клубом НУБіП України – 73:34.

Доля зустрічі вирішилася ще в першій половині гри, яку баскетболістки зі Львова виграли з рахунком 45:20. Зважаючи на те, що попереду матч-відповідь, підопічні Ірини Кленіної не збавили обертів і після перерви, вигравши третю і четверту чверті – 14:4 і 14:10. У підсумку, більш, ніж переконлива перемога «Львова» (73:34) перетворює повторну гру на звичайнісіньку формальність. Тому вже сьогодні можна сказати, що серед учасників «Фіналу чотирьох» Кубка України буде СБК «Львів».

Щодо статистики матчу, то найрезультативнішою у грі стала баскетболістка СБК «Львів», студентка ЛДУФК Вікторія Бабич – 18 очок, 7 підбирань., 4 результативні передачі. Її партнерки по команді Христина Філевич та Марія Дубас набрали по 14 очок. Окрім того, Філевич зробила ще й 10 підбирань, а Дубас – 7 підбирань і 6 результативних передач.

 

http://ldufk.edu.ua

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення