Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

​Українська Суперліга: битва у Южному, і переконлива перемога “Дніпра”

55587 ПЕРЕГЛЯДІВ

Учора відбулись кілька матчів чемпіонату України з баскетболу. Серед них і два поєдинки: Южненський “ХІмік” приймав “Політехніку”, а “Дніпро” посперечався з баскетболістами одеської “БІПИ”.

Для южненців цей поєдинок був надважливим, оскільки у разі перемоги “Політехнік” наблизився до них у турнірній таблиці. Тому для господарів поля головним завданням було не дати супернику шансів на успіх. Врешті, команда з Миколаївщини почала реалізовувати свій задум. Так, баскетболісти з Южного у першій чверті реалізували близько 70% кидків. Що дало переконливу перемогу у стартовій частині матчу – 26:14.

У другій частині поєдинку гості з Харкова прокинулись і активніше діяли в атаці. Та різницю, упущену у першій чверті, не вдалось відквитати. Загалом – результат рівний – 21:21.

У третій чверті харків’яни зрозуміли, що назад дороги немає і вирішили піти у вабанк – 6:15. Южненці не чекали такого сюрпризу від слобожанців. І під кінець цього відрізку матчу зуміли зберегти переможний для себе результат – 18:22. А під кінець гри “хіміки” повністю заволоділи ініціативою і впевнено пішла у відрив – 27:12. Загалом – 92:69 на користь“Хіміка”.

В іншому поєдинку лідер Суперліги “Дніпро” не без складнощів здолав команду “БІПА-Одеса”. Дніпряни доводили свій клас у кожній чверті, мінімально долавши господарів поля. Протягом трьох чвертей різниця була невеликою - 20:25, 10:18, 17:20. Та у фінальній частині зустрічі одесити зрозуміли, що дніпряни розслабились . І вирішили скоротити розрив у загальному рахунку зустрічі. Та клас потенційних претендентів на чемпіонство був вище зусиль одеситів, і команда з Дніпра не дала можливості БІПІ перемогти у кінцівці матчу 21:12. Фінальний рахунок матчу – 68:75 на користь “Дніпра”.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua