Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Претенденти на титул Чемпіона за версією «WBO»

Претенденти на титул Чемпіона за версією «WBO»
27570 ПЕРЕГЛЯДІВ

Після відмови британця Тайсона Ф'юрі від власного чемпіонства, цей титул, хоч і недовго, проте, все-таки залишався вакантним. Наразі ж на нього претендують одразу два професійних боксери – 27-річний мексиканець Енді Руїс та 24-річний новозеландець Джозеф Паркер. Цікаво, що обидва спортсмени ще не були жодного разу нокаутовані, тож поки що залишаються непереможними.

Місце проведення двобою між боксерами все ще залишається непідтвердженим: спочатку організатори поєдинку говорили про Нову Зеландію – батьківщину Джозефа Паркера, але зараз поволі схиляються до Сполучених Штатів Америки, аби їх не звинуватили в упередженості стосовно вибору локації події, котра вже запланована на десяте грудня поточного року. Важливо додати, що саме у цей день також має відбутися поєдинок ще одного непереможного боксера-професіонала – 27-річного британця Ентоні Джошуа.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення