Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Під Києвом пройде Чемпіонат України з вержової стрільби з лука

Під Києвом пройде Чемпіонат України з вержової стрільби з лука
172910 ПЕРЕГЛЯДІВ

19 і 20 жовтня в Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») пройде видовище, гідне князів – Шоу кінних лучників «Воїни Русі» з ключовою подією – чемпіонатом України з верхової стрільби з лука. Також гостей чекає насичена програма з кінно-трюкових виступами, смачні страви з багаття, музеї, майстер-класи, прогулянки на конях і захоплюючі середньовічні забави!

Завітавши до Князівства Київська Русь відвідувачі здійснять подорож у часі на тисячу років назад, до справжнього середньовічного міста, де на кожного чекають свої власні історичні відкриття.

Тут на території більше 25 га, на основі знань сучасної науки відтворюється Київ V-XIII століть в реальному масштабі, а також тут відроджуються атмосфера і дух Київської Русі. Тільки в Древньому Києві можна побачити такі шедеври середньовічної архітектури, як дерев'яну оборонну споруду «Заборола» (довжиною близько 300 метрів), Михайлівські ворота (висотою 21 метр), садиби киян Х-ХII століть, князівські тереми та трибуни, сторожові вежі, діючу дерев'яну Василівську церкву Х-го століття. Також відвідувачів чекають музеї та експозиції з діючими облоговими знаряддями, відтвореною бойовою турою Х століття і навіть середньовічна катівня.

19 і 20 жовтня на гостей чекає насичена програма на історичну тематику: кінно-трюкові виступи, змагання та показові виступи з володіння древніми бойовими мистецтвами.

Ключовою подією цих вихідних стане Чемпіонат України з верхової стрільби з лука. З усією країни до Князівства з'їдуться спортсмени-віртуози, щоб змагатися у влучності стрільби з традиційного (історичного) лука верхи на конях, на повному скаку.

Це неймовірно складне завдання для учасників змагань, але в той же час, азартне і захоплююче видовище для глядачів. Змагання кінних лучників пройдуть в декількох стилях, що використовувалися в Київській Русі та Азії в Середньовіччі.

Конкуренція між учасниками буде жорсткою, адже переможці турніру отримають можливість брати участь в Міжнародному чемпіонаті з верхової стрільби з лука «Скіфи», який пройде в Древньому Києві 2-3 листопада 2019 р.

Спортсмени та актори-каскадери виступатимуть в тандемі з кіньми рідкісних древніх порід, що зібрані з усього світу в Княжій стайні. Деяких з цих коней в Україні більше ніде не побачити, адже їх булопривезено в нашу країну в єдиному екземплярі.

Гості можуть підійти до цих унікальних тварин, погладити їх, сфотографуватися і покататися верхи або в екіпажі.

У перервах між змаганнями на відвідувачів чекають театралізовані постановки на історичну тематику, що знайомлять з життям наших пращурів. Дійство буде супроводжуватися живим вокалом і кінно-трюковими виступами.

Гості Князівства будуть не просто спостерігати за тим, що відбувається на сцені, а зможуть стати активними учасниками вистави, взявши участь у веселих та цікавих іграх і конкурсах, слов'янських забавах, запальних хороводах і танцювальних флеш-мобах.

Як завжди, на гостей Князівства чекає калейдоскоп яскравих емоцій від подорожі в справжній, живий середньовічне місто. Тут кожен може знайти заняття до душі.

Дізнатися багато цікавих фактів про життя наших пращурів можна на майстер-класах з народних ремесел, а також відвідавши музеї історичного костюму, дерев'яного зодчества та експозиції облогової техніки, середньовічного кораблебудування і навіть середньовічну катівню. У середньовічному тирі можна навчитися стрільбі з лука і метанню ножів, на монетному дворі – карбувати Древньокиївські монети, а в Княжій костюмерній – приміряти історичні костюми та влаштувати фотосесію в них. Любителів екстриму чекає потужний заряд адреналіну від швидкісної гірки «Змій Горинич» і канатного спуску «Політайло» з маршрутами різної протяжності та складності. Дітки від 2 до 12 років зможуть розважитися в мотузковому кубі-лабіринті - «Мишоловці».

Відпочити та скуштувати смачних страв і напоїв, приготованих як за сучасними, так і за середньовічними рецептами, можна в Княжій корчмі, в Питній «25 рун» і в альтанках. А для тих, хто вирішить продовжити відпочинок ще на день, є можливість залишитися на нічліг в будинку готельного типу «4 кімнати» та хостелі, попередньо забронювавши місця.

У Князівстві можна і самому опанувати стародавнє бойове мистецтво верхової стрільби з лука, записавшись до школи кінних лучників. Для цього потрібно звернутися до організаторів в Древньому Києві або зв'язатися по тел. (044) 461-99-37. І вже з першого заняття освоювати мистецтво керувати конем і влучно стріляти з лука, долучаючись до бойовим традиціям наших пращурів!

Древній Київ відкривається о 10:00, програма розпочнеться о 13:30 і триватиме орієнтовно до 18:00.

Ціна квитка: повний квиток для дорослого - 190 грн., для пенсіонерів і студентів - 150 грн., для дітей шкільного віку - 80 грн., для дошкільнят - безкоштовно.

Древній Київ в Князівстві Київська Русь розташований в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Курсують маршрутки з Києва від станції метро «Видубичі».

Детальна інформація на сайті: parkkyivrus.com

Теги: чемпіонат,верхова стрільба з лука,катання на конях,каскадери,джигітовка,історія,археологія,архітектура,Київська Русь,Древній Київ,князь

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення