Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Red Bull Campus Clutch: деталі змагання з дисципліни Valorant

Red Bull Campus Clutch: деталі змагання з дисципліни Valorant
3504 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ти — студент і любиш змагальні шутери? Неймовірний збіг обставин. Бо Red Bull Campus Clutch, найбільший у світі турнір з Valorant, проводиться для студентів університетів — і тільки для них! Бери участь разом із друзями, якщо хочеш показати світові свої чудові навички — або просто добре провести час! Зареєструватися можна тут. А поки ми швидко розповімо, що тебе чекає.

Чекайте, Valorant? Який ще Valorant?

Так, гра, про яку всі говорять, Valorant — це наступна велика штука у світі кіберспорту. Команда розробників, яка стоїть за League of Legends, Riot Games, зробила безкоштовний тактичний шутер від першої особи 5 на 5 із додатковими фішками — унікальними здібностями персонажів (званих Агентами). Мета полягає в тому, щоб встановити або знешкодити бомбу. Детальніше про перші кроки у грі ми розповідали отут, тож ти знаєш, що далі робити.

Добре, з цим ясно, тепер давайте трохи більше про турнір

Українські відбіркові матчі, які проводять Red Bull разом з нами, розпочнуться 26 лютого (онлайн) і закінчаться 21 березня. Якщо твоїх скіллів буде достатньо, ти зіграєш в українському фіналі 11 квітня та отримаєш шанс представляти Україну (та свій університет) у міжнародному фіналі в Іспанії в червні. Звичайно, поїздку ми організуємо.

Так, ну добре, що робити?

Розповідаємо.

– Завантажуй Valorant безкоштовно.
– Створюй команду з 5 людей.
– Потім переходь за посиланням.
– Реєструйся та починай тренуватися, бо буде гаряче.

Кваліфікації:

– 26.02 – Київ (онлайн)
– 01.03 – Харків (онлайн)
– 02.03 – Львів (онлайн)
– 03.03 – Дніпро (онлайн)
– 13.03 – Київ, CyberRIng
– 14.03 – Дніпро, Windigo Arena
– 20.03 – Харків, Z-Arena
– 21.03 – Одеса, Skill Arena

Ой, а в мене немає команди…

Не страшно, ти все одно зможеш грати. Соло-гравці об'єднаються з іншими соло-гравцями у команди прямо на турнірі. Але ти маєш розуміти, що зі своїми легше комунікувати та діяти як одне ціле. А це у Valorant дуже важливо.

А що отримує переможець?

Усі національні чемпіони виходять у міжнародний фінал. Це унікальна можливість стати зіркою кіберспорту, адже в фіналі змагатимуться кращі гравці-студенти з усього світу. Команда, яка переможе в міжнародному фіналі, отримає 20 000 € та найсучаснішу ігрову зону для свого університету. Круто, еге ж?

Звучить круто

Ми теж так вважаємо. Тому пропонуємо зайти сюди і почати реєстрацію. На сторінці турніру ти також знайдеш відповіді на усі додаткові питання. Хай щастить!

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео