Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Фабіо Челестині поділився своїм прогнозом на матч 2 туру Ліги Європи

Фабіо Челестині поділився своїм прогнозом на матч 2 туру Ліги Європи
141697 ПЕРЕГЛЯДІВ

Головний тренер «Лугано» Фабіо Челестіні поділився своїм прогнозом на матч 2 туру Ліги Європи між швейцарським «Лугано» та київським «Динамо».

На гру з «Динамо» ми налаштовані так само, як до цього на гру з «Копенгаген».  Цього разу маємо сподівання, що результат буде позитивним. У команді я лише один рік, в складних умовах, але маю на меті зробити все, аби затриматися в команді.

Хочу сказати, що в мене чудова команда, яка показує дійсно гарний футбол. Хоча в команді є й нові гравці.

Я хотів би ще заробити очки в чемпіонаті та продовжувати боротьбу. Не можу сказати, що вся команда готова до матчу з «Динамо» на 100%.

Хоча, два тижні тому ситуація була гірше. Я завжди говорю, що поки в мене є 14 футболістів, я не шукаю виправдань. Тому на матч з «Динамо» у мене є альтернативні варіанти по гравцях.

Команда «Лугано» була в четвертому кошику при жеребкуванні. Навіть якщо ми не хочемо цього, ми-аутсайдери. Маємо найменший досвід у єврокубках серед команд нашої групи»,- повідомив головний тренер «Лугано».

Нагадаємо, матч Ліги Європи «Лугано»-«Динамо» відбудеться 3 жовтня о 22:00 на стадіоні «Кібунпарк» у Санкт-Ґаллені. 

До цього матчу дві футбольні команди жодного разу не зустрічались між собою в офіційних турнірах.

 

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення