Новини спорт: АПЛ. 21-й тур. "Арсенал" здобуває перемогу над "Сток Сіті" завдяки дублю Санчеса

158791 ПЕРЕГЛЯДІВ

Поразка від Стоку стало для Арсена Венгера найбільш болючим у першій половині чемпіонату.

Поразка від Стоку стало для Арсена Венгера найбільш болючим у першій половині чемпіонату. На Британії Стедіум Каноніри поступалися 0: 3 до тридцятій хвилині зустрічі, і тільки помилка арбітра в другій половині позбавила їх четвертого пропущеного м’яча. Команда відіграла два, і Венгер не посоромився заявити про "позитивні моменти", після чого частина вболівальників гулом зустріла титулованого менеджера у клубного автобуса. Цього разу гра команд складалася геть по іншому, цього разу “Арсенал” зробив роботу над помилками. Щодо складу команд то він виглядав наступним чином:
“Арсенал”: 13. Оспіна, 6. Кошельни, 18. Монреаль, 4. Мертезакер, 2. Дебюші (до 13 хв), 19. Касорла, 34. Коклен, 7. Росіцкі, 12. Жиру (до 73хв), 15. Окслейд-Чемберлен (до 68 хв), 17. Санчес А.
Заміни: 39. Беллерін (з 13 хв), 14. Уолкотт (з 68хв), 11. Озіл (з 73 хв)
Запасні: 1. Щенсни, 16. Ремсі, 20. Фламіні, 28. Кемпбелл
“Сток Сіті”: 1. Беговіч, 3. Пітерс (до 46 хв), 17. Шоукросс, 20. Кемерон, 26. Волльшайд, 6. Уїлан, 15. Н`Зонзі (до 46хв), 10. Арнаутович, 19 Уолтерс , 27. Кркіч (до 73 хв), 25. Крауч
Заміни: 5. Муньеса (з 46 хв), 21. Сідвелл (з 46хв), 7. Айрленд (з 73 хв)
Запасні: 22. Батленд, 12. Вілсон М., 16. Адам, 13. Мозес.
Гості розпочали гру дуже агресивно, і вже на 13 хвилині підопічний Арсена Венгера француз Дебюші отримав серйозну травму плеча, що його позбавить участі в грі команди на два-три місяця. До цього моменту Арсенал вже був попереду. Відкрили господарі рахунок завдяки голу центрального захисника Кошельни, після прекрасної передачі з флангу від Санчеса француз краще за всіх зіграв на другому поверсі і тим зробив рахунок 1:0! Як завжди активний і кращий у складі господарів був Санчес, і ось його активність призвела до подвоєння рахунку. На 33 хвилині обігравшись в “стінку” з Росіцким, Санчес вийшов на ударну позицію де точним ударом в ближній кут зробив рахунок 2:0! Переконливо виглядав Арсенал в цьому матчі, і цю переконливість вже після перериву Санчес ударом зі штрафного встановив остаточний рахунок в матчі 3:0! Ця перемога дозволила підопічним Арсена Венгера піднятися на 5-ту сходинку!