Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

«Між Динамо і збірною України проблем немає». Гравців відпустять раніше

«Між Динамо і збірною України проблем немає». Гравців відпустять раніше
23058 ПЕРЕГЛЯДІВ

Раніше президент «Динамо» Ігор Суркіс говорив, що збірна повинна враховувати інтереси клубів під час виклику гравців у національну команду. Крім того, кияни не завжди відпускали футболістів в юнацькі та молодіжні збірні, якщо не було офіційних матчів.

Однак тренер «Динамо» Мірча Луческу не буде перешкоджати тому, щоб гравці якомога раніше вирушили до збірної України перед стартом Ліги націй 3-го вересня.

Про ситуацію розповів журналіст Ігор Циганик, повідомляє sport.ua

«Відбулася розмова між Андрієм Шевченком і Мірчею Луческу. Вони погодилися, що гравці «Динамо» будуть у збірній. Луческу запевнив, що футболісти вчасно відправляться в збірну, «Динамо» зможе підлаштуватися. Ніяких проблем немає, Луческу завжди готовий відпускати гравців у збірну України».

«Шевченко раніше попросив, щоб після Суперкубку України команди раніше відпустили гравців до збірної, щоб підготуватися до Ліги націй. Наскільки мені відомо, і «Шахтар», і «Динамо» погодилися з цим», - розповів Ігор Циганик.

Збірна України після тривалої паузи збереться в кінці серпня, щоб підготуватися до матчів Ліги націй проти Швейцарії 3-го вересня і Іспанії 6-го вересня.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,футбол,збірна України з футболу
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео