Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Шахтар розірвав контракт з непотрібним бразильцем - ЗМІ

Шахтар розірвав контракт з непотрібним бразильцем - ЗМІ
25294 ПЕРЕГЛЯДІВ

Атакуючий півзахисник Веллінгтон Нем, який з 2013 року перебував на контракті в «Шахтарі», нещодавно отримав статус вільного агента, повідомляє sport.ua.

Бразильські ЗМІ стверджують, що 28-річний футболіст узгодив з «гірниками» питання дострокового розірвання контракту, який діяв до літа 2021 року.

На даний момент Нем веде переговори з бразильською «Корітібою», яка бажає посилити півзахист після травми 37-річного хавбека Рафіньї, що вибув як мінімум на 4 місяці.

Також види на Нема мала «Форталеза», але бразилець не побажав вести переговори про перехід в цей клуб.

Нагадаємо, за Веллінгтона Нема «Шахтар» свого часу віддав 9 мільйонів євро. Першу половину сезону-2019/20 хавбек провів в оренді в «Флуміненсе», але після повернення не зміг переконати тренерський штаб Луїша Каштру в своїй корисності для першої команди, через що тренувався індивідуально або з молодіжним складом.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,футбол,Веллінгтон Нем,Шахтар Донецьк
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео