Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»

Чемпіонат  фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»
383785 ПЕРЕГЛЯДІВ

Чемпіонат  фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» 

 з гімнастики художньої присвячений пам’яті ЗТУ Володимира Баженкова

 

 З 29 листопада по 2 грудня 2023 року в приміщенні спортивного комплексу комунального закладу Білоцерківської міської ради ДЮСШ «Юність» проходив  чемпіонат  громадської організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» з гімнастики художньої, присвяченого пам’яті заслуженого тренера України Володимира Баженкова. 

 На урочистому відкритті змагань був присутній  заступник голови ФСТ «Спартак» - Григорій Верзун

 Змагання проводились за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Федерації гімнастики України, Національного олімпійського комітету України, фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» та Білоцерківської ДЮСШ «Юність». 

 6 команд, понад 150 гімнасток з різних куточків України змагались за програмою майстрів спорту, кандидатів у майстри спорту, І, ІІ, та ІІІ розрядів в особистій програмі та групових вправах. 

 В чемпіонаті приймали участь команди Волинської області, Київської області, міста Києва, Полтавської області, Харківської області, ДЮСШ «Юність»

 м.Білої Церкви. 

 Головний суддя змагань, суддя національної категорії Ірина Масликова.

Змагання проходили згідно вимог військового стану, без глядачів та нажаль не за графіком, тому що під час змагань неодноразово лунала повітряна тривога.

Медалі виборювались в кожній віковій групі з багатоборства, фінальних вправ (програма МС, КМС), групових вправах та фінальних групових вправах (програма МС, КМС, І, ІІ, ІІІ розрядів)

Звання Чемпіонок в багатоборстві вибороли:

Граділь Діана   ІІІ розряд Волинська обл.

Кайдалова Орина  ІІ розряд Харківська обл.

Бабаєва Віолетта І розряд Харківська обл.

Стеніна Ганна І розряд Харківська обл.

Афанасьєва Віталіна КМС  Харківська обл.

Філімонова Поліна  МС Волинська обл.

Багатоборство в групових вправах:

ІІІ розряд  

І місце - Волинська обл.

ІІ місце - Харківська обл.

ІІІ місце – м.Біла Церква 

ІІ розряд

І місце - Харківська обл.

ІІ місце - Волинська обл.

ІІІ місце – Київська обл.

І розряд

І місце - Харківська обл.

ІІ місце - Волинська обл.

КМС

І місце - Волинська обл.

ІІ місце - Київська обл.

ІІІ місце – м.Біла Церква 

 

МС

І місце - Волинська обл.

Фінальні вправи гімнасток виступаючих за програмою МС

 Вправа з обручем -  Щурук Анна - Волинська обл.

Вправа з м’ячем -     Данільченко Анастасія - м.Біла Церква

Вправа з булавами - Кравець Ганна - Полтавська обл.

Вправа з стрічкою – Кравець Ганна - Полтавська обл.

Фінальні вправи гімнасток виступаючих за програмою КМС

Вправа з обручем -  Бороухіна Олександра - м.Біла Церква

Вправа з м’ячем – Матвєєва Анна - Волинська обл.

Вправа з булавами - Матвєєва Анна - Волинська обл.

Вправа з стрічкою – Вахненко Дар’я - Київська обл.

Фінали групові вправи за програмою ІІІ розряду

І місце - Харківська обл.

ІІ місце - Волинська обл.

ІІІ місце – Київська обл.

ІІІ місце – Полтавська обл.

Фінали групові вправи 5 БП за програмою ІІ розряду

І місце - Харківська обл.

ІІ місце - Волинська обл.

ІІІ місце – Київська обл.

Фінали групові вправи 5 обручів за програмою ІІ розряду

І місце - Волинська обл.

ІІ місце - Харківська обл.

ІІІ місце – Київська обл.

ІІІ місце – м.Біла Церква

Фінали групові вправи 5 БП за програмою І розряду

І місце - Харківська обл.

ІІ місце - Волинська обл.

Фінали групові вправи 5 пар булав за програмою І розряду

І місце - Харківська обл.

ІІ місце - Волинська обл.

Фінали групові вправи 5 м’ячів за програмою КМС 

І місце - Волинська обл.

ІІ місце – м.Біла Церква 

ІІІ місце - Київська обл.

Фінали групові вправи 5 скакалок за програмою КМС 

І місце - Волинська обл.

ІІ місце - Київська обл.

ІІІ місце – м.Біла Церква 

Фінали групові вправи 5 обручів за програмою МС

І місце - Волинська обл.

Фінали групові вправи 2 м’яча+3 стрічки за програмою МС

І місце - Волинська обл.

Чемпіонат пройшов в домашній атмосфері завдяки турботливим господарям змагань - тренерам та працівникам дитячо-юнацької спортивної школи «Юність», та спонсорській допомозі команди PROSTO-smachno, яка на протязі чотирьох днів годувала двічі на день смачними стравами команди гостей нашого міста. Дякуємо команді PROSTO-smachno за якість, пунктуальність, розуміння в такий складний час. Сподіваємось на подальшу співпрацю.

Дякуємо ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ за можливість проведення чемпіонату, за чисте небо над головою.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео