Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Козятинчанка Любов Панчоха – срібна призерка Всеукраїнських ігор ветеранів спорту

Козятинчанка Любов Панчоха – срібна призерка Всеукраїнських ігор ветеранів спорту
28664 ПЕРЕГЛЯДІВ

5 по 7 липня 2019 р у м. Дніпро відбулися фінальні змагання восьмих Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам'яті М.М.Баки з легкої атлетики.
У змаганнях взяли участь команди 19-ти областей України та м. Києва. На стадіоні "Трудові резерви " зібралося понад 200 ветеранів легкої атлетики, спортсмени віком від 35-ти до 80-ти років. Вони змагалися з бігу, бігу з бар'єрами, метанні молота, списа, диску, спортивній ходьбі, штовханні ядра, стрибках у висоту, довжину, потрійному стрибку, стрибках з жердиною. 
Збірна команда Вінницької області серед груп областей зайняла друге місце у другій групі, набравши 1138,60 очок. 
Представником в складі збірної команди Вінницької області була жителька міста Козятина Любов Панчоха у віковій категорії 50+ , яка показала результат на дистанції 100м 18.21 – 2 місце,на дистанції 200м 39.88 - теж друге місце.
Шановні ветерани спорту! Долучайтеся до спортивних змагань. Наступне свято спорту у Чорноморську у кінці вересня - Кубок України серед ветеранів.

 

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення