Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петровський Олександр Володимирович: Допоміг організувати Міжнародний турнір з дзюдо для дівчат та юнаків міста Дніпро в змаганнях брали участь понад 450 спортсменів з різних куточків України

Петровський Олександр Володимирович: Допоміг організувати Міжнародний турнір з дзюдо для дівчат та юнаків міста Дніпро в змаганнях брали участь понад 450 спортсменів з різних куточків України
123356 ПЕРЕГЛЯДІВ

У місті Дніпро проходить щорічні змагання з дзюдо серед юнаків та дівчат.

Турнір проходив в Дніпровському спорткомплексі «Олімпія +». Ці змагання щороку підтримує Міжнародний благодійний фонд Петровського Олександра Володимировича «Солідарність».

В цьому році в змаганнях брали участь понад 450 спортсменів з різних куточків України, різного віку і вагової категорії. Крім українських спортсменів на турнір приїхали спортсмени з Польщі та Молдови.

Крім спортсменів на подію приїхали підтримати юних дзюдоїстів почесні гості які завоювали безліч нагород і досягли великих успіхів в цьому виді спорту. Успіхи цих спортсменів залишаться в спортивній історії. На турнірі був присутній також серед почесних гостей президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський з віце-президентом фонду Іванілова Яною Юріївною.

Після змагань кращим і найсильнішим спортсменам вручили посвідчення майстра спорту міжнародного рівня. Також Перехрест Руслані яка зайняла 1 місце у своїй ваговій категорії вручили звання майстра спорту з дзюдо.

Організація турніру сподобалася як гостям, так і учасникам тому спортсмени висловили подяку і пообіцяли приїхати на змагання в Дніпро в наступному році.

Теги: Петровський Олександр Володимирович ,Петровский Александр Владимирович,Олександр Петровський

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення