Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Всеукраїнський відкритий турнір пам'яті Героя України Михнюка Олега Івановича зі стрільби з лука "Київські вогні" 2019

Всеукраїнський відкритий турнір пам'яті Героя України Михнюка Олега Івановича зі стрільби з лука "Київські вогні"  2019
31741 ПЕРЕГЛЯДІВ

Всеукраїнський відкритий турнір пам'яті Героя України Михнюка Олега Івановича зі стрільби з лука "Київські вогні" відбувся з 25 по 27 жовтня у місті Києві. В змаганнях взяло участь понад 120 учасників з різних областей України: Чернівецької, Чернігівської, Черкаської, Одеської, Запорізької, Дніпропетровської, Донецької, Харківської, Вінницької, Житомирської та міста Києва. Під час змагань спортсмени показали високий рівень спортивної майстерності, наполегливо борючись за призові місця.  Зокрема було виконано нормативи Майстра спорта України та  Кандидата у Майстри спорту України. 

Змагання проводяться завдяки особистій наполегливості  тренерів зі стрільби з лука: МСМК - Пархоменко Ігоря Леонідовича, та МС - Теглевець Наталії Миронівни. За  підтримки Федерації стрільби з лука міста Києва, Управління спорту міста Києва,  в особі Миленької Світлани Миколаївни,  директора заводу "АДМ" - Афічука Анаталія Дмитровича та багатьох небайдужих людей.

 

Теги: #стрільба з лука,#кубокмихнюка,#Київськівогні,#Київські вогні,#змагання зі стрільби з лука

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення