Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У ВООЗ вважають небезпечним повернення уболівальників на стадіони

У ВООЗ вважають небезпечним повернення уболівальників на стадіони
2861 ПЕРЕГЛЯДІВ

Повернення уболівальників на стадіони може призвести до катастрофічних наслідків, зокрема нових спалахів коронавірусної інфекції.
Про це заявив директор ВООЗ з надзвичайних ситуацій Майкл Райан, пише видання Sportbusiness в четвер, 6 серпня.
За його словами, небезпека полягає в тому, що футбольні фанати зможуть масово перебувати не тільки на стадіоні, але й будуть користуватися громадським транспортом, відвідувати бари й клуби.
«Уявіть собі всі проблеми, які в нас зараз є з нічними клубами і барами, і втисніть все це в чотири-п'ятигодинний захід, коли тисячі людей їдуть на одному і тому ж громадському транспорті до місця проведення заходу, беруть участь у соціальних аспектах. Це може мати катастрофічні наслідки», — сказав Райан.
Нагадаємо, в Україні МОЗ дозволило поступово повертати уболівальників на стадіони під час матчів чемпіонату країни. Однак заповнювати можна буде тільки чверть місць на трибунах.
"Виступаючи в прямому ефірі онлайн-обговорення, директор ВООЗ із надзвичайних ситуацій Майкл Райан сказав, що повернення спорту за участю десятків тисяч людей може бути катастрофічним", - йдеться в повідомленні.
Райн заявив, що ризик полягає не тільки в тому, що люди потраплять на стадіон, а й в тому, що вони користуватимуться також громадським транспортом, відвідуватимуть бари та клуби.
Також у ВООЗ заявили, що "нереально" очікувати, що велика кількість глядачів відвідає спортивні заходи цього року в країнах, де все ще фіксують захворювання на Covid-19.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,коронавірус,стадіони
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео