Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

ЩЕ ОДИН ПРЕСТИЖНИЙ ТУРНІР З КАРАТЕ ПОЗАДУ І ЗНОВУ З НАГОРОДАМИ!

ЩЕ ОДИН ПРЕСТИЖНИЙ ТУРНІР З КАРАТЕ ПОЗАДУ І ЗНОВУ З НАГОРОДАМИ!
55539 ПЕРЕГЛЯДІВ

З 16 до 18 лютого в Дубаї відбувались міжнародні змагання Karate 1 Premier League, де українці здобули три медалі: 1 срібну та 2 бронзові.

Срібло виборола Галина Мельник (в. к. до 68 кг), а бронзу Станіслав Горуна (в.к. до 75 кг) та Валерій Чеботар (в.к. до 84 кг).

Срібна призерка спершу здолала суперниць із Швеції (1:0), Ірану (0:0), Італії (3: 0) та Росії (1:0). У півфіналі з рахунком 0:0 за суддівським рішенням перемогла іспанку Христину Віскаіно Гонсалес. І лише у фіналі поступилась спортсменці з Франції (0:5).

Станислав Горуна в першому поєдинку подолав спортсмена з Хорватії (3:2), а потім програв угорцю Габору Харшпатакі (1:3). Вихід Габора у фінал дав змогу Станіславові боротися за бронзу. Тут українець провів та виграв три поєдинки: із англійцем Джо Келовеєм (2:1), представником Туреччини Серканом Ягчи (2:0) та французом Логаном ДаКосту (2:0).

Валерій Чеботар здолав суперників з Казахстану (5:1), Єгипту (8:0) та Ірану (4:2). Дійшовши до півфіналу, Валерій програв іранцю Алі Фадакару (2:7). Після втрати позиції продовжив боротися за бронзу, де здолав хорвата Івана Квешича (2:0).

Прес-служба Спортивного комітету України

Теги: premier leaguе, карате, неолімпійський спорт, спорт

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео