Паралімпіада. День четвертий: Українці зібрали два повні комплекти нагород у біатлоні

Паралімпіада. День четвертий: Українці зібрали два повні комплекти нагород у біатлоні

Щедрим на нагороди для українців став четвертий змагальний день на Паралімпіаді в Пхьончхані. Спортсмени національної параліпмійської збірної додали до медальної скарбнички України ще два повні компелекти нагород у біатлоні.

Чемпіон Паралімпіади-2018 на дистанції 12,5 км - наймолодший спортсмен української команди, 18-річний дебютант з Тернополя Тарас Радь.

У жіночій гонці на дистанції 10 км не було рівних Оксані Шишковій. Ще одна наша співвітчизниця, яка брала участь у гонці на цій дистанції, Ольга Прилуцька зупинилася за крок від п'єдесталу.

Ігор Рептюх виборов «срібло», свою третю нагороду.

Двоє українців стали призерами гонки серед спортсменів з порушенням зору - у Олександра Казіка – «срібло», у Юрія Уткіна – «бронза».

Людмила Ляшенко виборола «бронзу» на середній дистанції. Це також третя нагорода спортсменки на цій Паралімпіаді.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов привітав збірну із чудовим виступом.

Відтак, маючи в своєму активі п'ять золотих, чотири срібні та шість бронзових нагород, українська паралімпійська збірна підіймається на другу сходинку загальнокомандного медального заліку.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...