Паралімпіада. День четвертий: Українці зібрали два повні комплекти нагород у біатлоні

248858 ПЕРЕГЛЯДІВ

Щедрим на нагороди для українців став четвертий змагальний день на Паралімпіаді в Пхьончхані. Спортсмени національної параліпмійської збірної додали до медальної скарбнички України ще два повні компелекти нагород у біатлоні.

Чемпіон Паралімпіади-2018 на дистанції 12,5 км - наймолодший спортсмен української команди, 18-річний дебютант з Тернополя Тарас Радь.

У жіночій гонці на дистанції 10 км не було рівних Оксані Шишковій. Ще одна наша співвітчизниця, яка брала участь у гонці на цій дистанції, Ольга Прилуцька зупинилася за крок від п'єдесталу.

Ігор Рептюх виборов «срібло», свою третю нагороду.

Двоє українців стали призерами гонки серед спортсменів з порушенням зору - у Олександра Казіка – «срібло», у Юрія Уткіна – «бронза».

Людмила Ляшенко виборола «бронзу» на середній дистанції. Це також третя нагорода спортсменки на цій Паралімпіаді.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов привітав збірну із чудовим виступом.

Відтак, маючи в своєму активі п'ять золотих, чотири срібні та шість бронзових нагород, українська паралімпійська збірна підіймається на другу сходинку загальнокомандного медального заліку.