Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

УКРАЇНСЬКІ БОДІБІЛДЕРИ ПОВЕРНУЛИСЬ З МАЛЬТИ З НАГОРОДАМИ

УКРАЇНСЬКІ БОДІБІЛДЕРИ ПОВЕРНУЛИСЬ З МАЛЬТИ З НАГОРОДАМИ
83314 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно семеро українських спортсменів боролись за нагороди на міжнародному професійному турнірі з бодібілдингу IFBB Diamond Cup Malta.

За нагороди серед аматорів змагались Ганна Скворцова (фітнес-бікіні до 158 см), Ктерина Стоянова (фітнес-бікіні до 166 см), Олег Даниш (менс фізік до 182 см) та Василь Ремізов (чоловіки бодібілдинг до 90 кг, майстри 40-49 років бодібілдинг до 90 кг). Elite Pro представляли: Олег Кривий (бодібілдинг), Дмитро Горобець (менс фізік) та Дмитро Воєводчук (менс фізік). Ганна Скворцова востаннє виступала в аматорському складі та протягом турніру перейшла в професійний дивізіон.

За результатами змагань в українців 9 нагород (3 золото, 2 срібло, 4 бронза).

Василь Ремізов з тріумфом переміг у відкритій віковій категорії серед чоловіків вагою до 90 кг. Але це далеко не всі досягнення Василя. Цей турнір приніс українцю ще дві нагороди: золото серед майстрів 40-49 років у ваговій категорії до 90 кг та бронзу в абсолютній категорії чоловічого бодібілдингу

Олег Даниш виборов срібло в категорії менс фізік до 182 см.

Ще одне срібло для збірної здобула Ганна Скворцова. Українка посіла друге місце в категорії фітнес-бікіні до 158 см. Це був останній виступ спортсмени в аматорському складі. Відтепер Ганна змагатиметься вже у Elite Pro.

У змаганнях за програмою Elite Pro виступили четверо наших співвітчизників і всі залишились з медалями. Як повідомляє Національна федерація бодібілдингу України, такого в історії українських виступів ще не було. Отже, призерами Elite Pro на Мальті стали:

Менс фізік
Дмитро Горобець – золото
Дмитро Воєводчук – бронза

Бодібілдинг
Олег Кривий – бронза

Фітнес-бікіні
Ганна Скворцова – бронза

Олег Кривий та Дмитро Горобець вже привчили нас до своїх перемог, а от Дмитро Воєводчук та Ганна Скворцова вибороли нагороди вперше.

Вітаємо спортсменів з чудовими результатами та бажаємо подальших успіхів!

Прес-служба Спортивного комітету України

Теги: спорт, неолімпійський спорт, бодібілдинг

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео