УКРАЇНСЬКА ЗБІРНА З САМБО СТАЛА ДРУГОЮ НА ЧЄ!

110943 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Празі (Чехія) відбувся молодіжний чемпіонат Європи (до 18 та до 20 років) з самбо, де Україну представляли 39 спортсменів національної збірної. Вітчизняна команда посіла другу сходинку загальнокомандного заліку, виборовши 30 нагород, з яких 9 золотих, 6 срібних і 15 бронзових.

Цьогорічними чемпіонами Європи стали: Саблєва Катерина (в.к. 44 кг), Меркулова Мария (в.к. понад 75 кг), Москальова Катерина (в.к. 72 кг), Горб Єлизавета (в.к. понад 80 кг), Бегеба Алла (в.к. 48 кг), Логойда Ірина (в.к. 75 кг), Раєвський Денис (в.к. 60 кг), Шадрін Назар (в.к. 75 кг) та Труш Роман (в.к. 65 кг).

У командному заліку чемпіонами Європи стали росіяни, на рахунку збірної РФ 39 медалей (18 золотих, 8 срібних та 13 бронзових). Третє місце в континентальній першості здобули спортсмени Грузії, виборовши 18 нагород (6 золотих, 6 срібних та 6 бронзових).

Вітаємо спортсменів з чудовим результатом!