Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З АРМСПОРТУ ЗІБРАВ МАЙЖЕ 400 СПОРТСМЕНІВ!

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З АРМСПОРТУ ЗІБРАВ МАЙЖЕ 400 СПОРТСМЕНІВ!
138594 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Одесі відбувся чемпіонат України з армспорту серед юнаків, юніорів, ветеранів та спортсменів з ураженнями ОРА та вадами зору. Загалом участь у змаганнях взяли близько 400 спортсменів з 22 областей країни.

У XXIII чемпіонаті України серед юнаків завзята боротьба за перше командне місце розгорнулася між командами Полтавської та Рівненської областей. Чергову командну перемогу здобула команда Полтавської області. Спортсмени Полтавщини вибороли 18 медалей (7 золотих, 4 срібних та 7 бронзових). Друге командне місце та 15 медалей (8 золотих, 5 срібних та 2 бронзові) у Рівненської області. Третє місце у команди Львівської області, спортсмени в особистому заліку завоювали 13 медалей (5 золотих, 5 срібних, 3 бронзові).

Протоколи

У чемпіонаті України серед юніорів за перше загальнокомандне місце змагались команди Харківської, Тернопільської та Полтавської областей.

Одинадцятий рік поспіль перше загальнокомандне місце зайняла команда Харківської області. Харків'яни завоювали 14 медалей (2 золоті, 6 срібних та 6 бронзових). Команда Тернопільської області посіла друге місце, завоювавши також 14 медалей (7 золотих, 5 срібних та 2 бронзові). А третє місце дісталося команді Полтавської області - 11 медалей (5 золотих, 2 срібні, 4 бронзові).

Протоколи

В змаганнях серед спортсменів-інвалідів боротьба за командні місця розгорнулася між командами Житомирської та Харківської областей. В змаганнях серед спортсменів з ураженнями ОРА перше місце зайняла команда Житомирської області, а серед спортсменів з вадами зору командну перемогу одержали Харків’яни.

Результати ЧУ серед спортсменів з ураженнями ОРА та вадами зору тут.

Результати ЧУ серед ветеранів тут.

Прес-служба Спортивного комітету України

Теги: спорт, неолімпійський спорт, армспорт

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео