Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

В ПАНКРАТІОНІ ТА ГРЕППЛІНГУ ВИЗНАЧИЛИСЬ ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ

В ПАНКРАТІОНІ ТА ГРЕППЛІНГУ ВИЗНАЧИЛИСЬ ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ
55634 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Тернополі відбувся чемпіонат України з панкратіону та грепплінгу серед юнаків та юніорів. Спортсмени віком від 14 до 19 років змагались за медалі, які стали, свого роду, перепустками на чемпіонати світу, що восени прийматимуть Білорусь (панкратіон) і Казахстан (грепплінг).

Загалом у змаганнях за національну першість взяли участь понад 300 спортсменів з 16 областей України. Кращою командою в турнірі з панкратіону стала Чернівецька область, за нею фінішувала Сумщина. Трійку кращих закрила Київщина. У змаганнях з грепплінгу перші два місця теж розіграли Чернівецька та Сумська області, однак цього разу перемогу здобула Сумщина. Третьою за кількістю нагород в грепплінгу стала команда Одеської області.

Незабаром переможці змагань увійдуть до складу національної збірної та почнуть підготовку до міжнародних турнірів. Роботу, яку ще доведеться провести, прокоментував головний тренер збірної України Сергій Чередніченко: «Я очікував дещо більшого від фулу. Що стосується традішн, то там все добре: велика конкуренція, зрозуміло, що є гідна заміна. А ось у фулі нам потрібно ще допрацьовувати. Бо навіть не всі регіони були представлені в цьому розділі. Зараз на світовій першості Україна в лідерах, то ж у майбутньому, думаю, будемо тримати цей рівень».

Президент Федерації панкратіону України Олександр Мандрік крім перемог та медалей вбачає місією федерації ще й розвиток суспільства: «Наше головне завдання – виховати гармонійно розвинену людину». Він впевнений, що хлопці й дівчата, які завітали на першість країни, у такий спосіб загартовують свій дух, силу та міць.

Вітаємо спортсменів із новими досягненнями та бажаємо подальших звершень!

Прес-служба Спортивного комітету України

Теги: спорт, неолімпійський спорт, панкратіон, грепплінг, чемпіонат україни

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео