Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

ТРІУМФАЛЬНЕ ПОВЕРНЕННЯ УКРАЇНЦІВ З ЧС З ХОРТИНГУ!

ТРІУМФАЛЬНЕ ПОВЕРНЕННЯ УКРАЇНЦІВ З ЧС З ХОРТИНГУ!
166216 ПЕРЕГЛЯДІВ

Днями у латвійському Даугавпілсі завершився чемпіонат світу з хортингу, де Україна посіла перше загальнокомандне місце.

Змагання за світову першість об'єднали понад 250 спортсменів з 15 країн. Учасники змагались у вікових категоріях юнаки та дівчата, кадети, юніори та дорослі, загалом було розіграно 80 комплектів нагород.

Українська збірна була найчисельнішою командою, наші спортсмени продемонстрували бойовий дух і переможний характер, завоювавши головний приз. Кубок за друге місце на турнірі виборола команда Литви, а третє підсумкове місце посіла збірна Латвії. Хортинг - порівняно молодий вид єдиноборств, який з'явився менш ніж 10 років тому саме в Україні і розповсюдився за цей час у багатьох країнах Європи і світу.

Перший чемпіонат світу відбувся в 2015 році в Польщі, друга за рахунком світова першість пройшла в 2016 році в українському Трускавці. У третьому чемпіонаті світу, що проходив з 20-го по 22 квітня 2018 року, взяли участь спортсмени також з Франції, Вірменії, Азербайджану, Алжиру та інших країн, і все ж українські спортсмени підтвердили лідерські позиції в даному виді спорту.

Як повідомив УНІАН віце-президент Міжнародної федерації хортингу Станіслав Федоров: "Хортинг - український національний вид спорту, проте з кожним роком він завойовує все більше прихильників у світі. Пращурами хортингу є запорізькі козаки, які здобували славу в боях. Багато прийомів хортинг взяв з інших видів єдиноборств - самбо, дзюдо, джиу-джитсу, тхеквондо, карате... І все ж його унікальність у тому, що він несе в собі український патріотичний дух. Приємно, що чемпіонат світу, що проводився за межами України, зібрав багато спортсменів і учасників із інших країн. Але українська збірна все ж довела, що вона - найкраща".

Прес-служба Спортивного комітету України

Теги: спорт, неолімпійський спорт, хортинг, чемпіонат світу

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео