ДАНИЇЛ БОЛДИРЕВ ЗДОБУВ БРОНЗУ ПІД ЧАС КУБКУ СВІТУ ЗІ СКЕЛЕЛАЗІННЯ!

111206 ПЕРЕГЛЯДІВ

В місті Чунцін (Китай) відбувся третій етап Кубку світу зі скелелазіння. Загалом у змаганнях з болдерингу та швидкості взяли участь 287 спортсменів з 30 країн. Україну на турнірі представляли шестеро атлетів.

Найкращого результату серед наших співвітчизників досяг одесит Даниїл Болдирев, який здобув бронзову медаль у дисципліні швидкість.

Суперником Даниїла в боротьбі за третю сходинку став 17-річний скелелаз з Китаю Жін Ксін Лі (JinXin Li), який залишився без п’єдесталу. Переможцем змагань став росіянин Дмитро Тимофєєв, а срібло здобув індонезієць Джалоло Аспар (Jaelolo Aspar).

Важливо відзначити, що це перша медаль України в цьогорічному сезоні Кубку світу. Інші представники української збірної розмістились у турнірній таблиці наступним чином: