Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Немчанінов залишаться у “Вересі”: контракт підписали до кінця 2021 року

Немчанінов залишаться у “Вересі”: контракт підписали до кінця 2021 року
78319 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні стало відомо, що “Верес” запропонував Немчанінову підписати контракт та продовжити співпрацю з футбольним клубом до кінця 2021 року. Чому змінилась думка гравця та власників клубу? І чи не обернеться це черговою проблемою для розвитку наших гравців? Адже вони рідко виходять на великі арени та практикуються з іноземними командами.

Нещодавно футболіст сам казав про те, що він покидає “Верес”. Ця домовленість двобічна, і таке рішення влаштовувало і самого гравця, і власників футбольного клубу. А тепер вони різко змінили свою думку без причин.

Можливо, це все через те, що у першій половині сезону наш тридцятирічний гравець пройшов через 12 складних матчів за команду Юрія Вірта. В них він зіграв на високому рівні та відзначився передачею для гола.

Взимку клуб зробив паузу. Хоча вони й знаходяться на другій позиції, наразі їм необхідна перерва. Проте вже навесні ми побачимо, як вони проведуть перенесений матч з командою “Оболонь”.

Можливо в ньому ми зрозуміємо, що саме так сильно вплинуло на думку тренерів, і чому вони вирішили залишити гравця. А сам футболіст матиме змогу показати себе в активній позиції усім вболівальникам.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео