Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Невже цього року ми не побачимо жодного виступу Верняєва? Чому йому заборонили брати участь в змаганнях?

Невже цього року ми не побачимо жодного виступу Верняєва? Чому йому заборонили брати участь в змаганнях?
158489 ПЕРЕГЛЯДІВ

Наш олімпійський призер зі спортивної гімнастики цього року не братиме участі у жодних спортивних змаганнях. Про це нещодавно повідомила українська асоціація спорту. Його відсторонили від участі в будь-яких турнірах.

Нагадаємо, що у 2016 році він виборов золоту та срібну медалі на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро. На той час його вважали чемпіоном зі спортивної гімнастики. Але пізніше він відмовився брати участь у Європейських змаганнях. Після цього випадку комісія розпочала вести розслідування.

Так причиною його відмови були мікротравми за словами самого спортсмена, проте що саме шукає комісія поки невідомо. Федерація тримає у секреті, що саме викликало їхні підозри та яке розслідування вони вирішили провести. Але на весь час розслідування Верняєву заборонено брати участь у всіх змаганнях.

Головний тренер чоловічої збірної України зі спортивної гімнастики Геннадій Сартинський вважає, що причиною такого повороту може слугувати підозра комісії стосовно використання допінгу під час змагань. Проте жодних деталей він так і не повідомив. Тож сподіватимемось, що розслідування завершиться досить швидко.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео