Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Невже ми з вами знову побачимо на ринзі одного з найкращих боксерів України? Чи повернеться Кличко?

Невже ми з вами знову побачимо на ринзі одного з найкращих боксерів України? Чи повернеться Кличко?
98388 ПЕРЕГЛЯДІВ

Новорічне привітання прекрасного спортсмена було досить неоднозначним. Багато хто почув в ньому натяк на повернення Володимир на ринг. Невже цей рік таки стане тим моментом, коли на ринг повернуться видатні спортсмени? Адже нещодавно анонсували повернення Тайсона. Тепер, можливо повернеться й Володимир Кличко.

Цього року у своєму привітанні для підписників Володимир написав фразу, яка вселила надію в серця багатьох фанатів: “Знаєте, що люди хочуть побачити найбільше у світі? Камбек!” Ці слова й досі знаходяться на його сторінці в Фейсбук. Проте чи повернеться Володимир поки невідомо.

Він побажав всім гарного повернення до 2021 року. Тож всі з нетерпінням чекають на анонс про повернення спортсмена. Як вказували спортивні критики, Володимир Кличко був одним із найоплачуваніших спортсменів. Навіть зараз за три бої йому ладні заплатити 120 тисяч. А це чимала сума. Проте про його повернення кажуть ще з 2019 року. Був момент, коли платформа DAZN запропонувала йому новий контракт.

Минулого року боксера запрошували до Залу боксерської слави. Так само як і його брата у 2018 році. Перед тим, як піти, він двічі був чемпіоном світу в суперважкій вазі. А титульних поєдинків з перемогою в нього було аж 29. Наразі цей рекорд і досі тримається на перших смугах.

Точних даних про те, чи побачимо ми боксера на ринзі знову, немає, проте спортсмени колишніми не бувають. А тим паче настільки талановиті. І, можливо, саме повернення Тайсона надихне Володимира, і ми побачимо ще багато його боїв. Так, колись спорт став його власним видом наркотику. І зупинитись йому було досить важко через постійне бажання перемоги. Проте минуло вже досить багато часу. Та багато чого змінилось з того моменту. Тож чекаємо нової інформації.Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео