Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Невже ми з вами знову побачимо на ринзі одного з найкращих боксерів України? Чи повернеться Кличко?

Невже ми з вами знову побачимо на ринзі одного з найкращих боксерів України? Чи повернеться Кличко?
105954 ПЕРЕГЛЯДІВ

Новорічне привітання прекрасного спортсмена було досить неоднозначним. Багато хто почув в ньому натяк на повернення Володимир на ринг. Невже цей рік таки стане тим моментом, коли на ринг повернуться видатні спортсмени? Адже нещодавно анонсували повернення Тайсона. Тепер, можливо повернеться й Володимир Кличко.

Цього року у своєму привітанні для підписників Володимир написав фразу, яка вселила надію в серця багатьох фанатів: “Знаєте, що люди хочуть побачити найбільше у світі? Камбек!” Ці слова й досі знаходяться на його сторінці в Фейсбук. Проте чи повернеться Володимир поки невідомо.

Він побажав всім гарного повернення до 2021 року. Тож всі з нетерпінням чекають на анонс про повернення спортсмена. Як вказували спортивні критики, Володимир Кличко був одним із найоплачуваніших спортсменів. Навіть зараз за три бої йому ладні заплатити 120 тисяч. А це чимала сума. Проте про його повернення кажуть ще з 2019 року. Був момент, коли платформа DAZN запропонувала йому новий контракт.

Минулого року боксера запрошували до Залу боксерської слави. Так само як і його брата у 2018 році. Перед тим, як піти, він двічі був чемпіоном світу в суперважкій вазі. А титульних поєдинків з перемогою в нього було аж 29. Наразі цей рекорд і досі тримається на перших смугах.

Точних даних про те, чи побачимо ми боксера на ринзі знову, немає, проте спортсмени колишніми не бувають. А тим паче настільки талановиті. І, можливо, саме повернення Тайсона надихне Володимира, і ми побачимо ще багато його боїв. Так, колись спорт став його власним видом наркотику. І зупинитись йому було досить важко через постійне бажання перемоги. Проте минуло вже досить багато часу. Та багато чого змінилось з того моменту. Тож чекаємо нової інформації.Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео