Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Легенда українського спорту сьогодні пішла з життя

Легенда українського спорту сьогодні пішла з життя
82708 ПЕРЕГЛЯДІВ

Справді, інколи небо забирає найкращих людей занадто рано. Адже в них завжди залишається так багато незавершених справ. А цього року Україна попрощалася з багатьма відомими діячами культури та спорту.

Сьогодні стало відомо, що помер один із видатних олімпійських чемпіонів України. Тож всією країною ми прощаємось із Володимиром Кисельовим. Він прожив 65 років і тепер пішов від нас. Про це повідомив замісник Кременчуцької міської ради – Руслан Проценко.

Він написав на своїй сторінці в Фейсбуці: “Сьогодні не стало олімпійського чемпіона, почесного громадянина Кременчука Володимира Кисельова. Царство Небесне. Вічна пам'ять, легендо”.

Як відомо, тренування спортсмен проходив у спортивному суспільстві “Авангард” міста Краматорськ. Його перша золота медаль на Олімпійських змаганнях була за штовхання ядра. Бронзову медаль він отримав під час участі у міжнародних змаганнях “Дружба-84” у 1984 році. А у 1996 році йому надали звання почесного громадянина Кременчука.

Легкою атлетикою він захоплювався ще з дитинства. Проте професіонально почав ставитись до неї лише в юності. Так, почавши з місцевих змагань він дійшов до Олімпійських змагань. Спортсмени ніколи не можуть назавжди покинути спорт, адже бажання перемагати лишаться в крові на все життя. Тож до свого останнього дня він залишався переможцем Олімпіади 1980 року.

Ми шкодуємо про таку втрату. І сподіваємось, що наступне покоління спортсменів-легкоатлетів досягне небачених висот цього року у пам’ять про Володимира Кисельова. Адже нам є на кого сподіватись. Наша чоловіча та жіноча команди того року гучно заявили про себе. А цього року вони сподіваються лише на перемогу. Тож світла пам’ять, Олімпійський чемпіоне, ми завжди будемо берегти пам’ять про тих, хто прославив Україну!

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео