Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Як почувається Світоліна перед черговим матчем з суперницею під час змагань?

Як почувається Світоліна перед черговим матчем з суперницею під час змагань?
67085 ПЕРЕГЛЯДІВ

Наша тенісистка дійшла вже до ¼ фіналу в Абу-Дабі. Тож тепер на неї чекає матч із Веронікою Кудеметовою. І перед ним Еліна Світоліна вирішила поділитися враженнями від матчу, який на неї чекає.

Тож Еліна розповіла, що повністю готова до цих змагань і зовсім не переймається через сильну суперницю. Так, одного разу в них вже була зустріч. І, на жаль, для українки вона закінчилась не дуже добре. Жінка програла всі три гри із невеликим відривом, проте цього було достатньо, аби вилетіти з ⅛ фіналу змагань.

Тож цього разу Світоліна збирається взяти реванш та обійти суперницю. За словами української тенісистки Вероніка має дуже сильні плоскі удари, проте Еліна повністю до них готова. А це означає, що наразі в дівчини є всі шанси на перемогу.

Нагадаємо, що наразі Світоліна має 17 перемог у турнірах WTA. Кількість її перемог порахувати настільки ж складно, як і кількість її вдалих виступів. Талановита українка займається тенісом з 5 років. Спочатку батьки мріяли, щоб син став видатним спортсменом, а потім віддали до секції й дівчинку.

Перший свій чемпіонат вона виграла у Франції у 2010 році. З того часу вона є найкращою тенісисткою України та представляє нас на багатьох великих турнірах. Проте до чверті фіналу у цих змаганнях вона увійшла вперше. Вона стала третьою українкою за всю історію, яка змогла зіграти у чвертьфіналі у Відкритому чемпіонаті США. І хто знає, проте, можливо, вона стане однією з перших переможниць цього чемпіонату з України.

Не дивлячись на те, що великий теніс наразі в Україні перебуває у досить непоганому стані. І ми маємо сильну команду, саме Світоліна стала однією із найвисокооплачуваніших тенісисток України та світу. Тож чекаємо на результати та бажаємо успіхів цій талановитій тенісистці!

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео