Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Хто буде виступати на ринзі у 2021 році, і чиї бої з захопленням спостерігатиме вся країна?

Хто буде виступати на ринзі у 2021 році, і чиї бої з захопленням спостерігатиме вся країна?
179854 ПЕРЕГЛЯДІВ

Минулого року українці хоча і демонстрували непогані результати, проте багато турнірів ми все ж таки програли, що не дуже добре відбилось на кар’єрі спортсменів. Проте той, хто не падає, той не літає. Тож цього року попри те, що з боксу пішов Олександр Гвоздика, ми чекатимемо на неймовірні бої від деяких спортсменів.

Арнольд Хегай. У 2020, як і більшість наших спортсменів, він не хапав зірок з неба. На його рахунку не мала кількість програшів. Та на думку спортивних експертів, тому є логічне пояснення. Напередодні змагань в Арнольда змінився тренер, через що і часу на підготовку спортсмена не було. Тож цього року він із завзяттям виходитиме на ринг, і за прогнозами аналітиків претендує на досить непогані бої.

Петро Іванов. Цей 24-річний спортсмен не хапає зірок з неба, проте вже протягом чотирьох років, він показує стабільні результати. Розпочавши кар’єру перемогою на кубку серед молоді, він вже 4 роки перемагає етап за етапом. Так, наразі він далеко не в топ-10, але якщо так триватиме, то цього року ми побачимо його у топ-15.

Іван Редкач. Він просто гіпнотизує своєю поведінкою. Його бої це неймовірне видовище. І хоча він і не знаходиться серед топу найкращих боксерів, йому все одно дозволяють виходити на ринг із найкращими. Тож цього року ми чекаємо на високі показники від спортсмена.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео