Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Невже Олімпіаді в Токіо таки бути? Чи дійсно Японія буде проводити змагання без вакцинації?

Невже Олімпіаді в Токіо таки бути? Чи дійсно Японія буде проводити змагання без вакцинації?
89202 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні стало відомо, що Японія все ж таки планує проводити Олімпійські ігри в Токіо попри те, що вакцинацію доки не зробила більша частина учасників. Більш того, організатори змагань запевнили, що вони не вимагатимуть обов’язкового вакцинування всіх учасників. Тому якщо хтось не захоче, чи не зможе зробити щеплення, це не стане проблемою.

Катсунобу Като підкреслив, що: “Ми розглядаємо введення комплексних заходів для проведення безпечних і захищених ігор, навіть не роблячи вакцинацію умовою". Проте не дивлячись на те, що ця умова не є обов’язковим фактором для участі, Като звертається до всіх спортсменів та просить, аби ті свідомо поставились до питань свого здоров’я та тих, з ким вони будуть змагатись. Тож він сподівається, що більша частина спортсменів самостійно обере таке рішення.

А ми нагадуємо, що Олімпійські ігри мали відбутись ще минулого року. Але через те, що пандемія коронавірусу заполонила планету, їх вирішили відкласти. Адже якими б важливими не були б правила, життя дорожче. Тому ігри відбудуться цього року з 23 червня по 8 серпня. Наші спортсмени вже готуються і розраховують на вашу підтримку.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео