Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Найкращий дзюдоїст з України – 19 річний хлопець з Дніпра!

Найкращий дзюдоїст з України – 19 річний хлопець з Дніпра!
75091 ПЕРЕГЛЯДІВ

Хлопець, який вразив всіх цього року і став учасником збірної України з дзюдо, приїхав із Дніпра! Ми пишаємось нашим 19-річним вихованцем, який просто увірвався у дорослий спорт минулого року. Артем Бубир наразі визнаний найкращим дзюдоїстом 2020 року в Україні. У своїх 19 років він же встиг зібрати величезний комплект медалей з перемог на українських та міжнародних змаганнях. Тренери пишаються своїм вихованцем та зичать йому лише перемог.

Як розповів сам хлопець, його шлях у спорті розпочався ще у 7 років, коли дідусь запропонував йому спробувати себе в дзюдо. Дід обожнював спостерігати за місцевими чемпіонами й зичив успіху й улюбленому онуку. Мати ще з дитинства вірила у хлопчика, тож він і почав перемагати. Виснажливі тренування, роки практики й ось він вже на вершині успіху, і вся родина ним пишається.

Тренери відзначають його самовідданість та жагу перемоги. Наразі він тренується у складі Збірної України з дзюдо. Старший тренер переконаний, що цей хлопець ще покаже неймовірні результати. Суміш техніки разом із його бажанням перемогти роблять його просто непереможним. Зараз він може покласти будь-якого суперника на мат з першої хвилини, а в нього є ще час на тренування.

Хлопець трохи нервує через те, що вже зовсім скоро йому доведеться перейти від юніорського до дорослого спорту. Проте на Всеукраїнських змаганнях 2020 року він переміг і як юніор, і як дорослий. Наразі хлопець лікує травму, яку отримав під час останнього бою, проте вже зовсім скоро він поїде на збори разом зі своєю командою, аби готуватись представляти нашу країну на Міжнародному рівні. А поки він мріє як можна скоріше вилікуватись та почати тренування. Хлопець переконаний, що в нього ще величезний потенціал, тож скоро ми почуємо ще багато новин про його спортивні звершення.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео