Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Новий член збірної України з паверліфтингу — жителька Кам’янського

Новий член збірної України з паверліфтингу — жителька Кам’янського
165167 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні Міністерство молоді та спорту повідомило про затвердження нового складу збірної України з паверліфтингу. Наказом № 2850 від 31.12.2020 вже опубліковано повний склад команди на 2021 рік. До нього увійшли аж чотири представниці Дніпровщини. А також там з’явилось нове ім’я — Віри Попруги.

Дівчина вже два роки поспіль показує високі результати на змаганнях з пауерліфтингу. У 2019 році вона стала чемпіонкою України серед учнів ДЮСШ. А минулого року вона встановила декілька рекордів. Під час чемпіонату Дніпровщини з класичного пауерліфтингу Віра Попруга, вихованка Кам’янської ДЮСШ №2 покращила 3 рекорди області в присіданні, жимі лежачи та становій тязі у ваговій категорії +84 кг.

Два з цих результати перевищили б навіть національні рекорди України. Серед дівчат у ваговій категорії +84 кг вона показала найвищі результати. Проте їх не зафіксували через пандемію COVID-19.Тож цього року у дівчини буде можливість показати себе під час Міжнародних змагань з пауерліфтингу.

А ми пишаємось талановитою мешканкою Кам’янського та зичимо їй успіхів під час майбутніх змагань. Сподіваємось, що цього року жодна хвороба не стане на заваді у встановленні нових рекордів!

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео