Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Тріумфальна перемога нашого спортсмена під час змагань з легкої атлетики в Італії!

Тріумфальна перемога нашого спортсмена під час змагань з легкої атлетики в Італії!
70069 ПЕРЕГЛЯДІВ

Цей рік розпочався для наших спортсменів досить вдало. Вони показали високі результати під час змагань в Італії. Наші “гірники” також показали перемогу в матчі. Відкрила серію перемог Ярослава Магучих, яка показала найвищий результат серед жінок. А сьогодні повідомили, що підтримав її Андрій Проценко. Чоловік вщент розгромив всіх своїх суперників. Цього року йому не зміг скласти конкуренцію жоден із легкоатлетів, які змагались у стрибках у висоту.

Під час змагань UdinJump Development чоловік зміг стрибнути на висоту 2,28 метра. Це стало найвищим результатом серед всіх учасників змагань. Це перші змагання в цьому сезоні, в яких чоловік взяв участь, проте спинятись на них він точно не збирається. З другої спроби він показав 2,20 та 2,24. Це майже опустило його на друге місце. Проте напір та впевненість взяли своє, і спортсмен все ж таки виборов своє перше місце, яке йому належить по праву.

Після перемоги він тричі намагався стрибнути на висоту 2,32, проте в нього жодного разу не вийшло. Наразі він збирається повертатись на Батьківщину та продовжувати тренуватись, аби згодом підкорити цю висоту.

Андрію Проценко наразі 32 роки. Він все життя спеціалізується на стрибках у висоту та представляє Україну на багатьох змаганнях. На чемпіонаті Європи у 2014 йому вдалось отримати срібло. Колись він показував результат у 2,36 метра, що подарувало йому бронзу. Поки це найвищий результат, який показував спортсмен. Проте це не останні його змагання, тож, можливо, цього року він поб’є свій рекорд самотужки. В нього в кар’єрі ця перемога не перша. Раніше він вже перемагав змагання із показником 2,30 та 2,25. Вітаємо спортсмена з першою перемогою цього року та зичимо йому успіхів під час наступних змагань.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео