Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Юні чемпіонки із Кам’янського: як пройшли змагання з плавання в Дніпрі!

Юні чемпіонки із Кам’янського: як пройшли змагання з плавання в Дніпрі!
7070 ПЕРЕГЛЯДІВ

З 14 по 17 в Дніпрі проходили змагання з плавання. Декілька спортсменів із Кам’янського вирішили взяти учать в Чемпіонаті України серед молоді та юніорів. Тож сьогодні вони розповіли про те, як відбувались змагання, а їхні тренери розкрили свої плани на майбутнє.

В змаганнях участь взяли більш як 490 спортсменів з різних населених пунктів. Вони змагались як в особистих, так і в командних заліках. Змагання ділились на два етапи: попередній заплив та основний. Для того аби перемогти спортсменам доводилось викладатись не просто на сто відсотків, а й на всі двісті. Адже попри сильну підготовку, не кожен зміг витримати темп до кінця. Найсильніші, звісно показали себе, як претенденти на місця в олімпійській збірній. Проте це вирішить лише час та зусилля.

Наступний чемпіонат запланували провести вже в місті Харків. Попередні дати – 5-9 березня 2021 року. Проте ці медалі стануть вже провідниками до Головного національного відбору на Олімпіаду. Тож тим, хто бачить своє майбутнє в плаванні необхідно буде докласти максимум зусиль для того, щоб досягти своєї мети. Плавці з Кам’янського вже націлились на те, щоб взяти участь в чемпіонаті та при цьому не пасти задніх серед інших спортсменів. Їхня підготовка повністю дозволяє їм це. Адже дехто зі спортсменок показав неперевершено високий результат.

Так, наприклад Вікторія Костроміна, яка народилась у 2004, учениця технічного ліцею №1, змогла виконати норматив на дорослий Чемпіонат Європи. Він проходитиме в листопаді 2021 Казані (Росія). Також вона планує взяти участь у юніорському Чемпіонаті Європи. Він стартуватиме в липні 2021 у Хорватії. Найперспективніша спортсменка Кам'янського з плавання встигла завоювати 3 золота в категорії «Молодь» на дистанції 50, 100 і 200 батерфляй і виконала норматив входу в національну збірну. Її тренерами наразі є Андрій Сидорченко та Наталя Сидорченко.

Таня Афанасьєва, яка народилась у 2008 році, представляла СШ №25. На її рахунку вже: 1 золото, 3 срібла та 1 бронза. Нагороди вона отримала в наступних категоріях: “1 місце в 400-ому комплексі «Юніори»; 2 місце в 400-ому комплексі «Молодь»; 2 місце у 200 батерфляй «Юніори»; 3 місце 200 батерфляй «Молодь» та 2 місце в комбінованій жіночій естафеті в складі збірної команди Дніпропетровської області. Тренерами є Дмитро Краєвський, Інна Краєвська”.

Роксолана Сулейманова, яка народилась 2007 році, і є ученицею СШ №23, змогла вибороти: 1 золото, 4 срібла, 3 бронзи: “1 місце в комбінований мікс естафеті в складі збірної команди Дніпропетровської області; 2 місце в комбінованій жіночій естафеті в складі збірної команди Дніпропетровської області; 2 місце в кролевій жіночій естафеті в складі збірної команди Дніпропетровської області; 2 місце 200 брас серед «юніорів»; 2 місце 50 брас серед «юніорів»; 3 місце 100 брас серед «юніорів». Її готували: Дмитро Краєвський, Інна Краєвська”.

Анна Загоровська, яка народилась 2007 році, і є ученицею СШ №9 отримала: 2 срібла та 1 бронзу: “2 місце в комбінованій жіночій естафеті в складі збірної команди Дніпропетровської області; 2 місце в кролевій жіночій естафеті в складі збірної команди Дніпропетровської області; 3 місце 200 комплекс «Юніори». До змагань готували Дмитро Краєвський, Інна Краєвська”.

Вітаємо нинішніх чемпіонок турніру та їхніх тренерів. Всі сподіваються, що тепер вони покращуватимуть свій результат, і вже зовсім скоро ми спостерігатимемо за ними на Олімпіадах. А поки всі зичать їм та їхнім тренерам лише терпіння та бажання працювати, адже спорт – це важка праця та дисципліна.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео