Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Цуренко розібралася з першою ракеткою Росії на турнірі в Празі

23375 ПЕРЕГЛЯДІВ

Українка Леся Цуренко (№139 WTA) виграла матч першого кола основної сітки на турнірі міжнародної серії в Празі, повідомляє sport.ua

Цуренко, яка стартувала в кваліфікації, здолала п'яту сіяну Катерину Александрову з Росії (№27 WTA), яка є найбільш високорейтинговою тенісисткою своєї країни.

Прага. Перше коло
Леся Цуренко (Україна) - Катерина Александрова (Росія) - 6:2, 6:4

Відзначимо, що Леся перервала серію з восьми поспіль поразок тенісисткам з топ-30. Останній раз вона здобувала такі перемоги ще під час Брісбена-2018, на тих змаганнях таких виграшів було три.

У наступному раунді Цуренко зіграє проти Ани Богдан або Сторм Сандерс, яку в понеділок в фіналі кваліфікації обіграла Марта Костюк.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,теніс,Леся Цуренко,Prague Open
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua