Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

​Юна українка здолала одну з провідних тенісисток світу

​Юна українка здолала одну з провідних тенісисток світу
249016 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Австралії 15-річна Марта Костюк створила справжню сенсацію на топовому тенісному турнірі. Вже на початку змагань у межах основної сітки змагань наша співвітчизниця впевнено здолала суперницю з Китаю Шуай Пен, яка посідає 27 місце в рейтингу WTA.

У двох сетах дівчина з України не дала шансів перемогти суперниці – 6:2; 6:2.

Нагадаємо, що для спортсменки це вже не перший вагомий результат. Так, минулого року вона стала переможницею юніорського Australian Open.

Це і дало змогу дівчині пробитись до кваліфікаційного етапу вже дорослого турніру. Там вона успішно подолала усі три етапи відбору. І на останньому етапі кваліфікації Марта Костюк здолала представницю Чехії Барбору Крейчикову - 6:3, 5:7, 6:0.

До слова, саме завдяки цій перемозі українка стала наймолодшою учасницею Відкритого чемпіонату Австралії сезону 2018 року.

Нагадаємо, що у турнірі також беруть участь і ще чотири українки – Леся Цуренко, Катерина Бондаренко, Катерина Козлова, а також один з лідерів світового рейтингу WTA та фаворит чемпіонату – харків’янка Еліна Світоліна, яку, варто зауважити, раніше офіційний сайт австралійських змагань назвав росіянкою.  

Теги: марта костюк, барбора крейчикова, леся цуренко, катерина бондаренко, катерина козлова, еліна світоліна

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення